Prázdninový režim
Prázdniny jsou čas, kdy je krásně a když je krásně, chodí lidi k vodě. Zajděte se taky vykoupat, my chodíme každý pátek. Proto bude v pátky po celé prázdniny zavřeno a i objednávky vyřizujeme jen pondělí-čtvrtek.
Děkujeme za pochopení a přejeme krásné počasí.

GPT Lille 9.7.2016 #1 - modern

První místo a dva BYE do Lille vybojoval Adam Trtík.

1. místo – Adam Trtík – Atarka Zoo
Maindeck
4x Wild Nacatl
4x Goblin Guide
4x Kird Ape
4x Experiment One
2x Vexing Devil
4x Burning-Tree Emissary
4x Reckless Bushwacker
1x Flinthoof Boar
1x Tarmogoyf
4x Lightning Bolt
4x Atarka's Command
2x Path to Exile
1x Mutagenic Growth
2x Ghor-Clan Rampager
1x Dryad Arbor
4x Wooded Foothills
4x Windswept Heath
2x Arid Mesa
1x Bloodstained Mire
3x Stomping Ground
1x Temple Garden
1x Sacred Foundry
1x Forest
1x Mountain

Sideboard:
1x Mutagenic Growth
2x Destructive revelry
2x Thalia, Guardian of Thraben
2x Forked Bolt
2x Defecting Palm
3x Lightning Helix
2x Grafdigger's Cage
1x Path to Exile

2.místo – Michal Hlaváček – 4C Scapeshift
Maindeck
4x Search for Tomorrow
4x Sakura-Tribe Elder
2x Explore
3x Lightning Bolt
2x Izzet Charm
4x Remand
2x Cryptic Command
4x Bring to Light
2x Scapeshift
1x Anger of the Gods
1x Electrolyze
1x Explosive Vegetation
1x Pia and Kiran Nalaar
1x Maelstrom Pulse
1x Eternal Witness
1x Compulsive Research
4x Misty Rainforest
4x Steam Vents
4x Stomping Ground
1x Breeding Pool
1x Watery Grave
1x Cinder Glade
2x Valakut, the Molten Pinnacle
4x Forest
3x Island
1x Mountain
1x Swamp

Sideboard:
3x Obstinate Baloth
2x Dispel
2x Chandra, Flamecaller
1x Pyroclasm
1x Ancient Grudge
1x Shatterstorm
1x Back to Nature
1x Negate
1x Crumble to Dust
1x Slaughter Games
1x Melira, Sylvok Outcast

3.místo – Petr Kůdela – Jeskai Nahiri
Maindeck
4x Lightning Bolt
2x Spell Snare
4x Serum Visions
4x Path to Exile
3x Remand
4x Snapcaster Mage
3x Lightning Helix
4x Nahiri, the Harbinger
1x Mana Leak
1x Logic Knot
1x Electrolyze
1x Vendilion Clique
1x Supreme Verdict
3x Cryptic Command
1x Emrakul, the Aeons
4x Flooded Strand
2x Polluted Delta
2x Steam Vents
2x Hallowed Fountain
1x Sacred Foundry
4x Celestial Colonnade
2x Sulfur Falls
1x Cascade Bluffs
1x Desolate Lighthouse
2x Island
1x Plains
1x Mountain

Sideboard:
2x Engineered Explosives
2x Anger of the Gods
1x Izzet Staticaster
2x Relic of Progenitus
2x Crumble to Dust
1x Dispel
1x Flashfreeze
2x Negate
1x Celestial Purge
1x Wear//Tear

4.místo – Tomáš Dombek – Rakdos Possibility
Maindeck
4x Rakdos Signet
2x Orzhov Signet
2x Blood Moon
3x Dreadbore
1x Read the Bones
2x Lightning Helix
2x Damnation
4x Diabolic Tutor
1x Endless One
4x Emrakul, the Aeons Torn
4x Through the Breach
4x Possibility Storm
4x Arid Mesa
4x Marsh Flats
4x Bloodstained Mire
4x Swamp
1x Plains
1x Mountain
1x Zoetic Cavern
2x Blood Crypt
2x Graven Cairns
2x Temple of Malice
1x Sacred Foundry
1x Godless Shrine

Sideboard:
1x Wear//Tear
1x Timely Reinforcements
1x Ghostly Prison
1x Blood Moon
1x Night of Souls' Betrayal
1x Kozilek's Return
2x Lightning Helix
1x Anger of the Gods
1x Relic of Progenitus
2x Stony Silence
2x Slaughter Games
1x Thoughtseize

5. místo – Libor Štastný – GW Boggles
Maindeck
4x Slippery Boggle
4x Gladecover Scout
4x Kor Spiritdancer
4x Ethereal Armor
4x Daybreak Coronet
2x Unflinching Courage
4x Hyena Umbra
4x Spider Umbra
2x Spirit Mantle
1x Supression Field
3x Path to Exile
4x Rancor
4x Razorverge Thicket
4x Temple Garden
4x Windswept Heath
3x Horizon Canopy
2x Verdant Catacombs
1x Plains
1x Forest
1x Dryad Arbor

Sideboard:
1x Dryad Arbor
2x Pay No Heed
3x Stony Silence
2x Natural State
3x Leyline of Sactity
2x Rest in Peace
2x Gaddock Teeg

6. místo – Jiří Ziegler – Jeskai Kiki ControlMaindeck
3x Deceiver Exarch
2x Jace, Vryn's Prodigy
3x Kiki-Jiki, Mirror Breaker
1x Pia and Kiran Nalaar
3x Restoration Angel
4x Snapcaster Mage
1x Vendilion Clique
1x Electrolyze
4x Lightning Bolt
2x Lightning Helix
3x Path to Exile
4x Remand
4x Serum Visions
1x Spell Snare
2x Arid Mesa
1x Cascade Bluffs
3x Celestial Colonnade
1x Desolate Lighthouse
2x Flooded Strand
1x Hallowed Fountain
2x Island
1x Mountain
2x Plains
1x Sacred Foundry
4x Scalding Tarn
2x Steam Vents
2x Sulfur Falls

Sideboard:
2x Anger of the Gods
2x Blood Moon
1x Dispel
1x Engineered Explosives
1x Izzet Staticaster
1x Keranos, God of Storms
1x Relic of Progenitus
2x Resti in Peace
1x Spellskite
1x Wear//Tear
2x Timely Reinforcements

7. místo – Kryštof Nawrath -4C Burn
Maindeck
4x Goblin Guide
4x Monastery Swiftspear
1x Grim Lavamancer
4x Eidolon of the Great Revel
4x Lightning Bolt
4x Lava Spike
4x Rift Bolt
4x Bump in the Night
4x Boros Charm
3x Skullcrack
2x Lightning Helix
3x Searing Blaze
4x Bloodstained Mire
2x Blood Crypt
4x Wooded Foothills
4x Arid Mesa
2x Sacred Foundry
2x Mountain
1x Stomping Ground

Sideboard:
3x Destructive Revelry
2x Deflecting Palm
2x Path to Exile
2x Molten Rain
2x Rest in Peace
1x Grim Lavamancer
1x Lightning Helix
1x Searing Blaze
1x Skullcrack

8. místo – Miroslav Sečkář – Mono Green Stompy
Maindeck
4x Experiment One
4x Dryad Militant
2x Young Wolf
4x Strangleroot Geist
4x Avatar of the Resolute
4x Kalonian Tusker
1x Scavenging Ooze
2x Boggart Ram-Gang
4x Rancor
4x Vines of Vastwood
1x Mutagenic Growth
4x Aspect of the Hydra
2x Dismember
1x Treetop Village
19x Forest

Sideboard:
4x Natural State
1x Pulse of Murasa
2x Kitchen Finks
1x Scavenging Ooze
1x Gut Shot
2x Dismember
1x Pithing Needle
1x Evolutionary Leap
2x Relic of Progenitus