Prázdninový režim
Prázdniny jsou čas, kdy je krásně a když je krásně, chodí lidi k vodě. Zajděte se taky vykoupat, my chodíme každý pátek. Proto bude v pátky po celé prázdniny zavřeno a i objednávky vyřizujeme jen pondělí-čtvrtek.
Děkujeme za pochopení a přejeme krásné počasí.

MODERN gameday 11.2.2018

První místo si ze 30 hráčů po 6 kolech bez TOP8 odnesl Libor "Chibo" Šťastný!

1. Místo - Libor Šťastný - 15 bodů

Main Deck

4x Ornithopter
4x Arcbound Ravager
4x Steel Overseer
4x Signal Pest
3x Vault Skirge
2x Etched Champion
2x Memnite
3x Master of Etherium
4x Cranial Plating
4x Springleaf Drum
2x Mox Opal
1x Thoughtcast
1x Welding Jar
1x Ensoul Artifact
4x Galvanic Blast
4x Darksteel Citadel
4x Inkmoth Nexus
4x Blinkmoth Nexus
2x Glimmervoid
1x Spire of Industry
1x Island
1x Mountain

Sideboard

2x Ancient Grudge
1x Ghirapur Aether Grid
2x Gravedigger's Cage
2x Whipflare
1x Rule of Law
2x Stubborn Denial
3x Bitterblossom
1x Blood Moon
1x Thoughtseize


2. Místo - Dominik Mašík - 15 bodů

Main Deck

4x Young Pyromancer
4x Bedlam Reveler
4x Faithless Looting
4x Lightning Bolt
4x Inquisition of Kozilek
4x Lingering Souls
3x Thoughtseize
2x Fatal Push
1x Dreadbore
1x Terminate
2x Collective Brutality
2x Blood Moon
1x Liliana of the Veil
2x Manamorphose
3x Kolaghan's Command
4x Bloodstained Mire
3x Marsh Flats
1x Arid Mesa
4x Blackleave Cliffs
2x Blood Crypt
1x Sacred Foundry
2x Mountain
2x Swamp

Sideboard

1x Hazoret the Fervent
3x Molten Rain
2x Collective Brutality
2x Engineered Explosives
3x Surgical Extraction
2x Nihil Spellbomb
1x Liliana of the Veil
1x Wear // Tear


3. Místo - Jan Dokulil - 15 bodů

Main Deck

4x Glistener Elf
4x Blighted Agent
4x Noble Hierarch
4x Become Immense
4x Mutagenic Growth
4x Blossoming Defense
4x Vines of Vastwood
4x Might of Old Krosa
1x Dismember
2x Distortion Strike
1x Twisted Image
2x Serum Visions
2x Spell Pierce
4x Inkmoth Nexus
2x Pendelhaven
2x Breeding Pool
1x Dryad Arbor
2x Forest
2x Misty Rainforest
2x Wooded Foothills
2x Windswept Heath
3x Verdant Catacombs

Sideboard

1x Dismember
3x Kitchen Finks
1x Engineered Explosives
2x Nature's Claim
1x Seal of Primordium
2x Spellskite
3x Tormod's Crypt
2x Gut Shot


4. Místo - Lukáš Beránek - 15 bodů

Main Deck

4x Bloodghast
4x Dark Confidant
2x Monastery Mentor
3x Sorin, Lord of Innistrad
1x Liliana of the Veil
1x Elspeth, Knight-Errant
4x Smallpox
4x Fatal Push
4x Lingering Souls
3x Inquisition of Kozilek
3x Thoughtseize
1x Death Cloud
1x Go for the Throat
4x Flagstones of Trokair
4x Marsh Flats
3x Godless Shrine
3x Urborg, Tomb of Yawgmoth
3x Fetid Heath
3x Swamp
1x Plains
1x Tectonic Edge
3x Shambling Vents

Sideboard

1x Sadistic Sacrament
2x Stony Silence
2x Anguished Unmaking
2x Nihil Spellbomb
2x Timely Reinforcements
2x Mirran Crusader
2x Zealous Persecution
2x Wrath of God


5. Místo - Aleš Kovařík - 13 bodů

Main Deck

3x Snapcaster Mage
1x Torrential Gearhulk
1x Vendilion Clique
1x Keranos, God of Storms
1x Nahiri, the Harbinger
2x Search for Azcanta
1x Sphinx's Revelation
1x Settle the Wreckage
1x Electrolyze
1x Spell Snare
2x Logic Knot
1x Secure the Wastes
1x Negate
2x Supreme Verdict
3x Cryptic Command
4x Path to Exile
3x Lightning Helix
4x Serum Visions
3x Lightning Bolt
1x Field of Ruin
1x Sulfur Falls
2x Glacial Fortress
4x Scalding Tarn
4x Flooded Strand
2x Steam Vents
2x Hallowed Fountain
3x Celestial Colonade
1x Sacred Foundry
1x Plains
3x Island

Sideboard

1x Pia and Kiran Nalaar
1x Celestial Purge
1x Surgical Extraction
1x Wear // Tear
2x Dispel
1x Disdainful Stroke
1x Elspeth, Sun's Champion
1x Shadow of Doubt
1x Blessed Alliance
2x Rest in Peace


6. Místo - Jiří Dvořák - 12 bodů

Main Deck

4x Hollow One
4x Flameblade Adept
4x Bloodghast
4x Flamewake Phoenix
3x Gurmag Angler
1x Tasigur, the Golden Fang
4x Street Wraith
4x Faithless Looting
4x Burning Inquiry
4x Goblin Lore
4x Lightning Bolt
2x Collective Brutality
2x Blackleave Cliffs
3x Blood Crypt
4x Bloodstained Mire
4x Wooded Foothills
1x Stomping Ground
1x Swamp
3x Mountain

Sideboard

2x Thoughtseize
4x Leyline of the Void
2x Lightning Axe
2x Ancient Grudge
1x Pyroclasm
2x Big Game Hunter
2x Blood Moon


7. Místo - Tomáš Kuchta - 12 bodů

Main Deck

3x Wurmcoil Engine
3x Walking Ballista
2x Ulamog, Ceaseless Hunger
1x World Breaker
4x Karn Liberated
2x Ugin, the Spirit Dragon
4x Chromatic Sphere
4x Chromatic Star
4x Expedition Map
4x Sylvan Scrying
4x Ancient Stirrings
4x Oblivion Stone
2x Dismember
4x Urza's Power Plant
4x Urza's Mine
4x Urza's Tower
2x Ghost Quarter
1x Sanctum of Ugin
4x Forest

Sideboard

1x Grafdigger's Cage
1x All is Dust
1x Relic of Progenitus
1x Surgical Extraction
1x Crucible of Worlds
2x Spatial Contortion
2x Thragtusk
3x Nature's Claim
3x Thought-Knot Seer


8. Místo - Martin Exler - 12 bodů

Main Deck

4x Goblin Guide
4x Monastery Swiftspear
4x Eidolon of the Great Revel
1x Grim Lavamancer
4x Lava Spike
4x Lightning Bolt
4x Boros Charm
4x Lightning Helix
4x Searing Blaze
4x Skullcrack
4x Rift Bolt
1x Flames of the Blood Hand
4x Bloodstained Mire
4x Wooded Foothills
2x Arid Mesa
3x Inspiring Vantage
2x Sacred Foundry
2x Mountain
1x Stomping Ground

Sideboard

2x Exquisite Firecraft
2x Searing Blood
2x Deflecting Palm
2x Destructive Revelry
2x Path to Exile
2x Grafdigger's Cage
1x Stony Silence
1x Kor Firewalker
1x Chained to the Rocks