Standard No Rare

STANDARD NO RARE: kopec zábavy za málo peněz!

Během prázdnin je velká část No Rare komunity zaneprázdněná jinými aktivitami, takže se málokdy sejde dostatečný početž hráčů na pořádný turnaj. V rámci možností si chodíme ve čtvrtky zahrát, ale s pravidelnými turnaji začínáme až zase od září.

Standard No Rare Challenge je přesně to, co název napovídá: Příležitost pro stavitele balíčků ukázat, co dokáží vytěžit ze standardu bez rér a mythiců! Netdecky? Nejsou. Metagame? Neexistuje. Pořizovací náklady? Minimální. Zábava? Zaručena!

Scházíme se ve čtvrtky večer k testování balíčků a krátkým turnájkům.
Čas od času pak hráváme větší turnaj o pořádné ceny!

Čtvrteční turnaje:
Začátek registrace: 18:30
Začátek turnaje: 19:00
Startovné: 20 Kč
Hraje se na tři kola bez ohlednu na počet hráčů.
Ceny: foil oboustranný token pro všechny se skóre než 2:1 a lepším, Standard Showdown booster pro každého se skóre 3:0. (Showdown booster obsahuje 3 rare a jeden foil včetně masterpieců ze standardových sad)

Pravidla pro konstrukci balíčků:
Aby karta byla legální, musela vyjít v některé ze standardových edic (Battle for Zendikar, Oath of the Gatewatch, Shadows over Innistrad, Eldritch Moon, Kaladesh, Aether Revolt) v raritě common nebo uncommon. Nebereme ohled na raritu karty v jiných edicích a reprintech.
Zakázané karty: žádné, ani Reflector Mage.
Formát zatím neznáme, chceme do něj zasahovat co nejméně. Pokud se ukáže, že některá karta je vyloženě přesílená nebo degenerativní pro formát, zváží v extrémních případech Azoriuský koncil její ban. V Azoriuském koncilu zasedá rishada crew (Zelenáč, Míša a Kuba) a tři další arbitři vybraní komunitou ve facebookovém hlasování. Koncil rozhoduje nadpoloviční většinou hlasů a své rozhodutí vysvětluje a zveřejňuje formou Azoriuského výnosu.


Výsledky již skončeného boje o trofej No Rare Championa ZDE!