Večerní turnaje

Dvakrát týdně pořádáme turnaje ve večerních hodinách, které jsou ideální vstupní branou do turnajového Magicu.

Večerní turnaje pořádáme dvakrát týdně, v úterý a pátek. Hrajeme Booster draft, Standard a Modern a formáty turnajů pravidelně střídáme. Turnaje jsou koncipované tak, aby i hráč, který nikdy dříve na turnaji nebyl, neměl problémy si zahrát.

Hrajeme v přátelské a k nováčkům vstřícné atmosféře. Vzhledem k době konání se turnajů účastní spíše dospělejší hráči (což nemusí nutně vždy znamenat zkušenější).

Průběh turnaje

Turnaj je vždy na tři kola, začínáme v 19:00 (pokud nestíháte, dejte vědět na číslo 777 820 735 a chvíli můžeme počkat).

Standard a Modern končí přibližně v 22:00, Draft o něco později, obvykle ale do 23:00 býváme hotovi.

Na turnaj je třeba vaše DCI číslo - to jste dostali, pokud jste někdy hráli nějaký turnaj. Pokud jej máte, najděte jej a vezměte s sebou, pokud jej nemáte nebo nemůžete najít, pomůže vám rozhodčí na místě číslo najít v databázi nebo dostanete číslo nové.

Na formát Standard a Modern potřebujete vlastní balíček, na Draft stačí vlastní obaly (nejsou povinné, ale pokud rozbalíte drahou kartu, budete za ně rádi), hodí se pár kostek na žetony, tužka a bloček na životy a pokud máte v krabičce extra místo na pár karet, učiní hru přehlednější, když přibalíte pár tokenů, které váš balíček používá. Obaly a další příslušenství je možno samozřejmě zakoupit i na místě.

Startovné a ceny

Startovné na večerní turnaje stojí 50 Kč (Standard a Modern) a 230 Kč (Booster Draft). Ceny rozdáváme podle pořadí: Za výsledek 3:0 dostanete dva boostery aktuální edice a FNM promo foil, za výsledek 2:1 dostanete jeden booster aktuální edice. Zbývající FNM foily rozdáváme na konci turnaje losem mezi hráče, kteří nedosáhli na jinou cenu.