Večerní turnaje

Dvakrát týdně pořádáme turnaje ve večerních hodinách, které jsou ideální vstupní branou do turnajového Magicu.

Večerní turnaje pořádáme dvakrát týdně, v úterý a pátek. Hrajeme limited, constructed i casual formáty a typy turnajů pravidelně střídáme. Turnaje jsou koncipované tak, aby i hráč, který nikdy dříve na turnaji nebyl, neměl problémy si zahrát.

Hrajeme v přátelské a k nováčkům vstřícné atmosféře. Vzhledem k době konání se turnajů účastní spíše dospělejší hráči (což nemusí nutně vždy znamenat zkušenější).

 

VEČERNÍ TURNAJ - MODERN, BOOSTER DRAFT, brawl, pauper

Turnaj je vždy na tři kola, začínáme v 19:00 (pokud nestíháte, dejte vědět na číslo 777 820 735 a chvíli můžeme počkat).

Constructed turnaje (Standard, Modern, Brawl, Pauper) končí přibližně v 22:00, Booster Draft o něco později, obvykle ale do 23:00 býváme hotovi.

Na turnaj je třeba vaše DCI číslo - to jste dostali, pokud jste někdy hráli nějaký turnaj. Pokud jej máte, najděte jej a vezměte s sebou, pokud jej nemáte nebo nemůžete najít, pomůže vám rozhodčí na místě číslo najít v databázi nebo dostanete číslo nové.

Na constructed formáty potřebujete vlastní balíček, na Draft stačí vlastní obaly (nejsou povinné, ale pokud rozbalíte drahou kartu, budete za ně rádi), hodí se pár kostek na žetony, tužka a bloček na životy a pokud máte v krabičce extra místo na pár karet, učiní hru přehlednější, když přibalíte pár tokenů, které váš balíček používá. Obaly a další příslušenství je možno samozřejmě zakoupit i na místě.

Na večerních turnajích nepoužíváme decklisty (na rozdíl od některých větších turnajů o víkendech).

Startovné na běžné večerní turnaje stojí 70 Kč (Constructed) a 230 Kč (Booster Draft).

Ceny rozdáváme podle počtu vyhraných zápasů: Za výsledek 3:0 dostanete 20 PRIZEWALL BODŮ a FNM promo foil, za výsledek 2:1 dostanete 10 PRIZEWALL BODŮ. Na začátku posledního kola rozlosujeme mezi všechny stále hrající účastníky turnaje jeden FNM foil a jeden booster aktuální sady. Náhodnou cenu tak může získat kterýkoli hráč, který dokončí celý turnaj, nezávisle na výsledku!


VEČERNÍ TURNAJ - PREMIUM modern

Více informací najdeš tu.


VEČERNÍ TURNAJ - Standard Showdown

Více informací najdeš tu.