Večerní turnaje

Dvakrát týdně pořádáme turnaje ve večerních hodinách, které jsou ideální vstupní branou do turnajového Magicu.

Večerní turnaje pořádáme dvakrát týdně, v úterý a pátek. Hrajeme Booster draft, Standard a Modern a formáty turnajů pravidelně střídáme. Turnaje jsou koncipované tak, aby i hráč, který nikdy dříve na turnaji nebyl, neměl problémy si zahrát.

Hrajeme v přátelské a k nováčkům vstřícné atmosféře. Vzhledem k době konání se turnajů účastní spíše dospělejší hráči (což nemusí nutně vždy znamenat zkušenější).

 

VEČERNÍ TURNAJ - MODERN, BOOSTER DRAFT, TINY LEADERS, FRONTIER

Turnaj je vždy na tři kola, začínáme v 19:00 (pokud nestíháte, dejte vědět na číslo 777 820 735 a chvíli můžeme počkat).

Constructed turnaje (Standard, Modern, Tiny Leaders a Frontier) končí přibližně v 22:00, Draft o něco později, obvykle ale do 23:00 býváme hotovi.

Na turnaj je třeba vaše DCI číslo - to jste dostali, pokud jste někdy hráli nějaký turnaj. Pokud jej máte, najděte jej a vezměte s sebou, pokud jej nemáte nebo nemůžete najít, pomůže vám rozhodčí na místě číslo najít v databázi nebo dostanete číslo nové.

Na constructed formáty potřebujete vlastní balíček, na Draft stačí vlastní obaly (nejsou povinné, ale pokud rozbalíte drahou kartu, budete za ně rádi), hodí se pár kostek na žetony, tužka a bloček na životy a pokud máte v krabičce extra místo na pár karet, učiní hru přehlednější, když přibalíte pár tokenů, které váš balíček používá. Obaly a další příslušenství je možno samozřejmě zakoupit i na místě.

Startovné na běžné večerní turnaje stojí 70 Kč (Standard, Modern, Tiny Leaders, Frontier) a 230 Kč (Booster Draft).

Ceny rozdáváme podle počtu vyhraných zápasů: Za výsledek 3:0 dostanete 20 PRIZEWALL BODŮ a FNM promo foil, za výsledek 2:1 dostanete 10 PRIZEWALL BODŮ. Na začátku posledního kola rozlosujeme mezi všechny stále hrající účastníky turnaje jeden FNM foil a jeden Showdown booster (Ixalan Showdown booster obsahuje 2x Rare nebo Mythic, 1x foil basic land, 1x náhodný foil). Náhodnou cenu tak může získat kterýkoli hráč, který dokončí celý turnaj, nezávisle na výsledku!

VEČERNÍ TURNAJ - PREMIUM modern

Turnaj je vždy na čtyři kola, začínáme v 18:00, tedy o hodinu dříve, než obvykle ! Pokud nestíháte, dejte vědět na číslo 777 820 735 a chvíli můžeme počkat.

Turnaj končí přibližně v 22:00.

Na turnaj je třeba vaše DCI číslo - to jste dostali, pokud jste někdy hráli nějaký turnaj. Pokud jej máte, najděte jej a vezměte s sebou, pokud jej nemáte nebo nemůžete najít, pomůže vám rozhodčí na místě číslo najít v databázi nebo dostanete číslo nové.

Startovné na Premium Modern stojí 200 Kč.

Ceny rozdáváme podle počtu vyhraných zápasů: Za výsledek 4:0 100 PRIZEWALL BODŮ a FNM promo foil, za výsledek 3:1 dostanete 60 PRIZEWALL BODŮ a za výsledek 2:2 dostanete 10 PRIZEWALL BODŮ. Na začátku posledního kola rozlosujeme mezi všechny stále hrající účastníky turnaje jeden FNM foil a jeden Showdown booster (2x Rare nebo Mythic, 1x foil basic land, 1x náhodný foil). Náhodnou cenu tak může získat kterýkoli hráč, který dokončí celý turnaj, nezávisle na výsledku!