Prázdninový režim
Prázdniny jsou čas, kdy je krásně a když je krásně, chodí lidi k vodě. Zajděte se taky vykoupat, my chodíme každý pátek. Proto bude v pátky po celé prázdniny zavřeno a i objednávky vyřizujeme jen pondělí-čtvrtek.
Děkujeme za pochopení a přejeme krásné počasí.

Rishada Sealed League

Průběžný měsíc trvající mini sealed deck, který si můžete na Rishadě pinknout, kdykoli máte chvilku. To je Rishada Sealed League!

Jak to celé přesně funguje? Startovné je 200 Kč, za něj dostane každý hráč tři boostery, skóre kartu a krabičku na karty s novou MtG ilustrací. Z boosterů si hráč postaví třicetikaretní balíček, se kterým může vyzvat libovolného dalšího účastníka ligy. Aby liga dostatečně rychle svištěla, hrajeme na jednu vítěznou hru s prvním mulliganem zdarma. Výsledky se evidují do skóre karet, s jedním soupeřem je možné hrát jen jednou za den. Ligu hrajeme v úterý, středu, čtvrtek a pátek!

Rozbalil sis samé plívy? Po třech prohrách nebo jednou za týden je možné card pool rozšířit dalším zakoupeným boosterem.

Jaké ceny pro vás máme? Pro každého účastníka, který odehraje alespoň dva zápasy máme foilové promo Necrotic Wound! Po odehrání pěti zápasů pak hráč získá druhé promo.